אבא תציל אותנו – מפוצצים אותנו במכות, מי מונע מאבא להציל את ילדיו?

יוסי (שם בדוי) התחתן עם בחורה יהודיה כהלכה.
היא עברה איתו ליוהנסבורג שבדרום אפריקה ושם נולדו להם ילדים, מה שיוסי לא ידע הוא שבערוב הימים אם ילדיו תהפוך אישה אלימה מאוד עד לרמה שבו בית המשפט העליון ביוהנסבורג יעביר את המשמורת המלאה על הילדים לחזקתו.

בהחלטה שלפניכם מורה בית המשפט ביוהנסבורג על משמורתו של יוסי על ילדיו ועל הסדרי הראיה שבהם זכאית האם לקחת את הילדים.

משמורת על הילדים מבית המשפט ביוהנסבורג
משמורת על הילדים מבית המשפט ביוהנסבורג


בית המשפט הבין את הסכנה הנשקפת לחיי הילדים והורה לאם לתת ליוסי את הדרכונים של ילדיה על מנת שזו לא תנסה לברוח איתם לישראל אבל… היא ברחה.

בישראל עברה האם לגור בצפון הארץ והתחבבה על פקידות הסעד אשר לא עניין אותן שהמשמורת על פי החוק הבינלאומי הינה של יוסי ובמעשיהן עזרו לה למעשה לעבור על אמנת האג שעליה חתמה ואשררה מדינת ישראל את חתימתה בגין חטיפת ילדים.

אל פקידות הסעד בישראל נשלחו אישורים ממשטרת יוהנסבורג ומעובדת סוציאלית שטיפלה במשפחה שם אשר אישרו את העובדה כי מדובר באישה אלימה מאוד ותיקים רבים על תקיפה נפתחו נגדה בדרא"פ אך אלו מצידן העדיפו קטינים נזקקים בישראל מאשר אין קטינים.
אגב, ככל שכמות הקטינים המוגדרים "נזקקים" בישראל, כך תקציב משרד הרווחה עולה וביחס ישר גם משכורתן של העובדות הסוציאליות ותנאי עבודתן.

האבא יוסי טס לישראל וחזרה פעם אחר פעם בנסיונות להבין איך נותנים לחטיפת ילדים יד ולנסות לפגוש את ילדיו אך באופן תמוה ביותר נתקל בחומת בטון עצומה אשר הגנה בחרוף נפש על האם האלימה וכל ניסיון לפגוש את ילדיו עלו בתוהו.
יוסי הוכנס כמובן למרכז קשר כדי לפגוש את חלק מילדיו (כך מייצרת פקידת סעד הכנסה לעירייה בה היא עובדת) כאשר הטענות כלפיו בלתי מובנות עד היום ואתם תשמעו את זה במפורש בהקלטות בהמשך.

אלו סימנים שהצליח לצלם יוסי במרכז הקשר וביניהם אגרופים בעיניים (פנסים), שריטות וכחולים על הידיים, כוויות ממגהץ בבטן ובאצבעות הידיים ואלו רק מעט הדברים שהצליח לצלם בהחבא וכאשר העובדות הסוציאליות גילו שיוסי שואל את הילדים מאיפה המכות האיומות האלו, הם קראו לזה הסתה והפסיקו לו את הביקורים :
whatsapp-image-2016-08-10-at-21-41-31

whatsapp-image-2016-08-10-at-21-41-08

whatsapp-image-2016-08-10-at-21-40-23

whatsapp-image-2016-08-10-at-21-40-22

whatsapp-image-2016-08-10-at-21-40-21

whatsapp-image-2016-08-28-at-01-31-26

whatsapp-image-2016-08-28-at-01-31-24

לצערו הרב, נתקל יוסי ב 2 פקידות סעד רוני-פינקלשטיין חן ורונית ספיבק מבאר שבע שלשם עברה האם עם הילדים, הן הפרידו בין הילדים ושלחו חלק להתגורר אצל הוריה של האם בצפון ויוסי נאלץ לא רק להגיע לישראל, לסגור את העסק שלו ביוהנסבורג ולהישאר חסר כל, אלא להתרוצץ לאורכה של המדינה מספר פעמים בשבוע כדי להצליח בדרך לא דרך לפגוש את ילדיו.
רוני-פינקלשטיין חן ורונית ספיבק עזרו לאם לקבל בצורה מאוד לא ברורה את הילדים המוכים על ידה בבית המשפט בישראל בעודן מתעלמות מלשון החוק הקובעת כי המשמורת של האב ובית המשפט בישראל אינו מוסמך לדון בה ובד בבד ניסו למנוע מיוסי בכל אמצעי העומד לרשותן לפגוש את ילדיו.

רונית ספיבק
רונית ספיבק
רוני חן-פינקלשטיין
רוני חן-פינקלשטיין

לפניכם מספר הקלטות שמספרות את כל הסיפור, את השקרים של רוני חן-פינקלשטיין ושל רונית ספיבק, את האיומים על יוסי, על כך שהן לבסוף מודות שלא הייתה כל אלימות ועוד :

קודם כל תשמעו שיחה אחת מתוך כמה שבה מספרים הילדים שאמא מרביצה להם :

בהקלטה הזו שומעים בבירור את רוני ורונית צמד החמד חוטפות הילדים מאיימות על האבא שבמידה ויפנה להליך הוכחות בבית משפט, הליך אשר זכאי לו כל אדם הכוח החוק, לא יראה יותר את הילדים.. במעשה זההן עברו עבירות פליליות לדוגמא עבירה על סעיף 280(1) לחוק העונשין – שימוש לרעה בכוח המשרה, סעיף 248 לחוק העונשין – סחיטה באיומים ועוד….

ואם חשבתם שהן לא יממשו את האיומים הלא חוקיים שלהן אתם טועים, הנה האבא מקבל טלפון אלים במיוחד שמבטל את המפגש עם ילדיו כי אמר לפקידות הסעד שהוא יתבע ובצדק.

פה תשמעו שיחה עם רוני חן-פינקלשטיין שכנראה בעלת בעיות קשות בהבנת הנשמע, בין השאר האבא המסכן שואל שוב ושוב מה הסיבה שהוא לא רואה את הילדים כמו כל אבא… תשמעו אילו תשובות

אחרונה ולא ממש חביבה היא השיחה של עורך הדין יניב מויאל עם רונית ספיבק,
בהתחלה היא מנסה לספר שהאבא ביצע כלפי הילדים "אלימות קשה" כלשונה, אבל משהועמדה על שקריה טענה שזה היה בדרא"פ לפני שבאו לארץ אבל לנויש מסמכים משם שהאם אלימה כאמור…
אל תשכחו שקודם בהקלטות פקידונת הסעד השניה מודה שהמשטרה בכלל לא חקרה ולא פעלה!
אחר כך מתחילה רונית ספיבק לגמגם ולדבר ללא הגיון, ואחר כך היא טוענת שהאבא אפילו לא הזניח את הילדים…
משחקת אותה סתומה ומתכחשת לאיומים שלה על האבא … ועוד הרבה דברים מעניינים, שווה הקשבה :

לסיום – אנו נמשיך לעדכן אתכם במעלליהן של רונית ספיבק ושל רוני חן-פינקלשטיין או כפי שנקרא להן מעתה "רוני ורונית – צמד חמד"

אני אישית הייתי מתרחק מפקידות סעד כל כך מסוכנות, ואתם?


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s