ראש עיריית חולון מוטי ששון – המכשפה המודרנית של עמי ותמי

מוטי ששון – ראש עיריית חולון שכח שהוא עובד בשביל הציבור.
כבר בספטמבר 2014 הוכיח ששון כי עיר הילדים בעבורו זה סתם מותג אשר נועד להגדיל אותו בעיני הציבור כאשר סגר בית ספר בשכונת ג'סי כהן בעיר וזרק את הילדים בבתי ספר מרוחקים בלי להתחשב במרחק, בהסעות שלא נתן להם ובסכנות אשר ארבו לילדים כאשר נאלצו ללכת ברגל מרחקים עצומים (עבור ילדים) לבית הספר.
בגללו רוב ילדי ג'סי כהן הפסידו מספר חודשי לימוד והוריהם ימי עבודה רבים מה שכבר אז הטיל בעיני ספק רב בקשר לכוונותיו האמיתיות באמירה "עיר הילדים" ותוכלו לקרוא על כך בכתבה שיצאה אז – האם מוטי ששון ראש עיריית חולון מתנהג כמו חברי הכנסת שלנו דורס את החלשים ודואג לחזקים?

מאז, טענות רבות נשמעות ללא הרף לגבי התנהלותו מול ילדי חולון והוריהם בכלל ואת הזילזול בהם של מנהל החינוך בפרט, האם עיר הילדים עבור עובדי עיריית חולון שאמורים להיות משרתי הציבור בעירם היא עיר שלמעשה נגד הילדים?
הרבה מהתלונות נכתבות בדף אינטרנט שנקרא פורום חולון לתושבי חולון בפייסבוק – דף שהוקם על ידי אדם אשר ניתן לראות בנקל כי הוא מתאים הרבה יותר לתפקיד ראש העיר מאשר ששון אשר אט אט מתגלה כי טובת ילדי חולון אינה ממש נגד עיניו,
אותו בחור שעוזר השכם וערב לתושבי העיר השקופים אשר העירייה בראשות ששון מתעלמת מהם כליל הוא לא אחר מאשר מיקאל בוזגלו

%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%90%d7%9c-%d7%91%d7%95%d7%96%d7%92%d7%9c%d7%95
בתמונה : מיקאל בוזגלו, בחור צעיר ונמרץ העושה ימים כלילות למען תושבי העיר חולון ללא סיבה, ללא תמורה ובאהבה גדולה.

אבל נחזור למוטי ששון,
מוטי ששון הורה לפקחים שלו לייצר פרנסה לעירייה ועל הדרך החליט שוב לדרוס את האוכלוסיה אשר כבר הבנו שנמצאת בפרדוקס עם ה"מותג" של העיר הרי הם הילדים ואלו מצידם ששים לתת דוחות לילדי העיר שלא לפי החוק, ללא אזהרה מראש וגורם להם להיות בעלי תיקים פליליים כבר בצעירותם.
לכתבה :חולון, עיר הילדים או עיר תחת משטר טרור של ראש העיר מוטי ששון לילדיה?

וכעת שובר מוטי ששון שיאים חדשים!!!!
בעירו נפתח מקום המשמש אגודה אזרחית הפועלת לזכויות אדם וזכויות הילדים ומוכרת באו"ם וכתבה נעשתה עליה בסוף השבוע שעבר בערוץ 7 :
לשכה חדשה תסייע ל"נפגעי הרווחה"מפעילי הלשכה אומרים שהיא תתפקד כ"נציב תלונות ציבור" חלופי שילווה וייעץ להורים שילדיהם נלקחו מהם ע"י מוסדות הרווחה.

המקום אמור לשמש כאמור כנציב תלונות ציבור חלופי – מה שמדינת ישראל חתמה לאו"ם וטרם קיימה ונועד כמובן לעזור להורים וילדיהם אשר הופרדו או עומדים להפריד ביניהם…
אם זו לא מטרה שאמורה להיות במקום לא אחר מאשר "עיר הילדים", מה כן?

אבל היי… אנחנו מדברים על מוטי ששון
למוטק'ה לא ממש אכפת מהילדים ובטח לא של חולון והוא מעדיף לתמוך בחוטפות ילדים סוציאליות ולא בדברים אשר נועדו לעזור לילדים אז הוא שולח יומיים לאחר פתיחת המקום פקח בנייה בשם יקיר אהרון קינן אשר מצהיר כי הוא נשלח בגלל "תלונה פנימית" – כלומר מתוך העירייה, מגיע למשרדו ומיד שולח מכתב התראה ומאיים בנקיטת הליכים פליליים ולמה?
כי לטענתו המקום מאושר למחסן ולא למשרד :

%d7%94%d7%aa%d7%a8%d7%90%d7%94-%d7%a4%d7%a7%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94
טוב אז איך מוודאים כי המעשה נועד למנוע את פעילות האגודה ולא כי החוק צריך להאכף? שימו לב במכתב לעיל ששלוחו של מוטי ששון נותן 7 ימים (לא 7 ימי עבודה) לטפל בנושא,
אמהמה… 7 ימים ממכתב שהגיע בערב שלפני ערב יום כיפור, ושמיד לאחר מכן שישי שבת ושוב חג סוכות משאיר את האגודה להתמודד עם מוטי ששון וחייליו יום אחד בלבד!!!!

ביום אחד מצפה ששון שיצליחו להגיש בקשה להיתר, ועדת תכנון ובניה שתבדוק וגם תיתן אישור (או לא)?
מוטי ששון, הוכחת שוב ושוב ושוב כי אתה לא יותר מהמכשפה של עמי ותמי, המכשפה מפתה את הילדים עם ממתקים להיכנס לבית כאשר כוונתה היא לאכול אותם ואילו אתה? מפתה את הילדים להיכנס לעירך עם מוזיאונים, תהלוכות פורים ושאר קשקושים כאשר המטרה שלך די דומה למכשפה מהסיפור… מה שהופך אותך למכשפה המודרנית מהסיפור של עמי ותמי

%d7%9e%d7%95%d7%98%d7%99-%d7%a9%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%96%d7%a8-%d7%9c%d7%a1%d7%97%d7%a8-%d7%91%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%9d


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s