עדויות להזמנת חיסול/אלימות לעיתונאים בעולם תחתון על ידי עורכת דין יערה רשף

לאחר סאגה לא קצרה בין עורכת הדין יערה רשף לבין העיתונאים מוטי לייבל ולורי שם טוב, ישנן עדויות הקושרות את עורכת הדין להזמנת ספק חיסול ספק אלימות אחרת מהעולם התחתון לעיתונאים.

במשך תקופה ארוכה מנסה עורכת הדין רשף לעלות לכותרות כדי להיות מוכרת ולקבל עבודה. חלק מהדרכים הלא כשרות שלה קשורות בניסיונות הפללה של אנשים המוכרים למשטרה כעבריינים לכאורה ועל פי הפרסומים שעלו לרשת לאחרונה היא ניסתה להפליל גם את יעקב פליסיאן באונס.

לרוע מזלה לא הצליחה רשף בהפללה ופליסיאן, יצא זכאי כמובן.

רשף אשר מנסה בכל מחיר לשייך לעיתונאים לייבל ושם טוב בלוגים אשר כתבו עליה עוד בטרם הכירה את העיתונאים גמרה אומר בליבה לעצור את הפרסומים אך כפי הנראה הפתגם "עץ עקום לא מתיישר", מוכיח את עצמו שוב.

בשיחת טלפון שנעשתה בין לייבל לבחורה צעירה אשר הייתה עדה לניסיון הזמנת אלימות כלשהי ממי שרשף חשבה שהינו עבריין אך לא ידעה כי מדובר בבחור טוב שאין לו קשר לדברים כאלו, אך החליטה לנסות את מזלה בהתבססה על מראהו המזרחי של אותו אדם חביב.

לפניכם הקלטה של אותה בחורה שהייתה עדה לניסיון הזמנת האלימות, שמה שמור אצלנו כדי לא לפגוע בה או באדם החביב שממנו נעשה ניסיון הזמנת החיסול/אלימות.

עוד נטען בהקלטה אחרת כי רשף לא עצרה פה וכפי הנראה מנסה ואולי כבר הצליחה להזמין את אותה אלימות אצל מאן דהוא בשכונת התקווה בתל אביב.

תלונה לא הוגשה ולא תוגש למשטרת ישראל מהסיבה הפשוטה: משטרת ישראל מסורסת ולעשות את עבודתם – להגן על האזרחים, לא בדיוק בראש מעיניהם…

וכהוכחה : תלונות רבות שהוגשו גם על ידי למשטרה על איומים מוחשיים לחיי, המוקלטים! ואשר נעשו על ידי עורך דין אחר בשם שחר שוורץ, נסגרו וזאת מבלי להזמינו לחקירה "איפה אתה אני אזיין אותך" ועוד… :

והקלטה נוספת של שחר שוורץ מאיים על מוטי לייבל :

מה קרה עם אותן תלונות?

מקום העבירה היה ממשרדו של שוורץ בתל אביב ולכן החקירה הייתה צריכה להתבצע בתל אביב באחת מתחנות המשטרה אך מכיוון ששחר שוורץ מקושר כפי הנראה לתחנת פתח- תקווה – הועברו התלונות משום מה לתחנת פתח תקווה ושם נסגרו כהרף עין.

לכתבנו נודע כי תלונות נוספות מאנשים אחרים על אותו שחר שוורץ הגיעו אף הן לתחנת פתח-תקווה ושם כמובן נסגרו.

סאגה דומה הייתה כאשר העוזר של השרה איילת שקד אלישיב עמיצור איים איום סטייל עולם תחתון על מוטי לייבל

כמובן שגם כאן הוגשה תלונה ובדיעבד הסתבר כי מיד לאחר יציאתי מהחוקר – התלונה נסגרה לאחר שהחוקר התקשר אלי ואמר לי "דיברתי עם אלישיב והוא אמר לי שהוא לא התכוון".

אם כן, אין טעם לגשת למשטרת ישראל… טוב לא ייצא מהם ולכן יצאה כתבה זו כדי שכולם יידעו שבמידה ומשהו יקרה – יהיה כיוון חקירה למשטרה.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.