השופט ערן שילה לאבא: מה אכפת לי שמרביצים לילדה שלך, אסור לך להגן עליה ואם היא תבוא אליך, זרוק אותה לרחוב

קישור מקוצר לכתבה : http://wp.me/p4HleX-Id

הסאגה ממשיכה. ילדה שמוכה קשות על ידי אמא שלה ובן זוגה ממשיכה להיות מוכה בהוראת השופט ערן שילה.

לכתבה הקודמת בעניינה: משטרת מוריה עצרה אבא ששמר על ילדתו מפני אלימות קשה

מה קרה מאז?

השופט ערן שילה מירושלים החליט לבקשת פקידונת הסעד שרה גוזלנד להחזיר את הילדה לאמא ולהרחיק את האבא…

באמצע השבוע הילדה שלא יכלה לספוג יותר את האלימות ברחה אחרי בית הספר לביתו של האבא.

האבא שעמד בסיטואציה שמחד הוא מורחק מהילדה ומאידך רוצה לשמור עליה התקשר אלי כדי לשאול מה עושים, לאחר התייעצות עם מספר עורכי דין אמרתי לו להתקשר למשטרה ולהודיע להם וזאת על מנת למנוע האשמה של הפרת הוראה חוקית.

בצהרי היום הגיעו 2 שוטרים לירושלים לבית האב, הוא הראה להם מכתבים שכותבת הילדה וגם תמונות של סימני האלימות על גופה כדוגמא:

fc79e240-773c-4f9d-ba83-bffac687227a

השוטרים לא יכלו לספוג את הרוע והלכו.

מכיוון שידעתי כי פקידונת הסעד שרה גוזלנד אובססיבית משום מה לגבי הילדה הזו ושהיא לא תוותר כל כך מהר, נסעתי לירושלים כדי להיות שם כאשר גוזלנד תגיע עם שוטרים ואכן לא טעיתי, בשעה מאוחרת בלילה דפיקות בדלת ומי אם לא שרה גוזלנד חוטפת הילדים יחד עם חוטפת ילדים נוספת ולא פחות מ- 4 שוטרים מתחנת מוריה בירושלים.

רצוי שכולכם תדעו בנקודה זו כי לשוטרים אסור לגעת בילדים ולגרור אותם בכוח ולכן אם אתם עומדים בסיטואציה כזו, תוציאו מצלמה מיד ותצלמו את כל הסיטואציה, מבטיח לכם כי שום חוטפת סוציאלית לא תעז לחטוף ילדים בכוח ולגרור אותם כאשר הן מצולמות בשעת מעשה… הן חוששות מהרגע שסרטון כזה יתפרסם!

שרה גוזלנד - חוטפת ילדים אכזרית מאוד
שרה גוזלנד – חוטפת ילדים אכזרית מאוד
שרה גוזלנד - חוטפת ילדים אכזרית מאוד
שרה גוזלנד – חוטפת ילדים אכזרית מאוד

להפתעתנו ולאחר משא ומתן ארוך של מספר שעות, הגיע מפקד תורן של משטרת מרחב מוריה למקום, שוחח עם הילדה והגיע למסקנה שהילדה צריכה להישאר אצל האבא עד שזה ייגש בבוקר לבית המשפט כדי לנסות ולסדר את העניין.

תוך כדי הבלגאן ולמעשה מיד עם הדפיקה הראשונה בדלת הילדה התמוטטה, נכנסה לפאניקה ולחרדה עד כדי כך, שלא יכלה לעמוד על רגליה.

אנחנו מצידנו הזמנו את מד"א שהגיעו מהר וראו בעצמם את החרדה העמוקה שהילדה נמצאת בה.

מקטע מתוך מה שקרה שם בסרטון הבא אבל לפני כן נתנצל – בתמונה למרות שהן נראות אכזריות ואותי אישית הן הפחידו באותה מידה, זו אינה שרה גוזלנד… שמנו עדכון פה בכתבה עם התמונה האמיתית של שרה גוזלנד האכזרית

טוב אז אחרי כל זה ציפיתם שצדק ייעשה עם האבא ובעיקר ששומר הצדק של מדינת ישראל השופט ערן שילה יגן על הילדה.

אתם יודעים מה? אילו לא הייתה חוטפת סוציאלית בתמונה היינו יכולים לחשוב שאולי כן אבל לערן שילה יש בוסית וקוראים לה שרה גוזלנד, הוא, יחד איתה עושה את אחד התרגילים המסריחים שאפשר, הוא מזמין את האבא יחד עם הילדה כדי לכאורה לדבר עם הילדה בלשכתו כדי לשמוע מה יש לה לומר אבל מטרתו הייתה אחרת, הוא סילק את האבא ואסר עליו להתקרב לילדה ואז נתן את הילדה לעובדת סוציאלית מיחידת הסיוע של בית המשפט כדי להעבירה לאם.

אנשים שהיו שם סיפרו לנו על ילדה קטנה, רועדת כולה וצורחת ובוכה שלא יקחו אותה לאמא שמכה אותה.

שימו לב ל"החלטות" ההזויות של ערן שילה:

סעיף 3. (שימו לב מה הוא מצפה מהילדה) "מצופה ששני ההורים ישתפו פעולה עם האמור, וכן מצופה – בהמשך לשיחה עם הקטינה – שאמה לא תכעס עליה על הימים ששהתה אצל אביה, ולא תחקור אותה לגביהם".

הבנתם? מצופה מאמא שמכה את ילדתה עד זוב דם לא לכעוס על הילדה!

הוא עוד כותב שהאבא חטף את הילדה!!!!!

ערן שילה אתה פשוט להיט.

החלטת השופט ערן שילה

ניחא? אז מה תגידו על ההחלטה הבאה:

ערן שילה מחייב את האב לחתום על כתב ערובה שבמידה והילדה בורחת אליו, הוא יצטרך לשלם 50 אלף שקלים!

סעיף 10. "מובהר עוד, כי מבחינת בית המשפט אין משמעות להבחנה בין הפרה שיזם התובע (האבא) לבין הפרה שיזמה הקטינה ואם היא תבקש להגיע לתובע שלא במועדים שנקבעו, הוא יסרב לקבלה ויתקשר באופו מיידי לנתבעת ולעו"ס".

כלומר, אם הילדה שלו תברח שוב מאמא שלה כי זו מרביצה לה – על האבא להשאיר אותה בחוץ, בקור הירושלמי ושתחכה ברחוב כמו כלב משוטט עד שתגיע חוטפת סוציאלית או האמא.

img-20170113-wa0004

אין לי דרך לתאר את מה שקורה פה…

השופט ערן שילה מבחינתי, סאדיסט ועוד כמה דברים שלא ממש ארצה לתאר פה כי אחרי הכול הוא מוגן על ידי המדינה והוא יכול לעשות מה שהוא רוצה!

שרה גוזלנד – פקידונת סעד, אני מאחל לך חיים ארוכים ומלאים בסבל רב, אני מאחל לך כי כל יום בחייך הארוכים יהיה יתחיל ויסתיים בסבל נפשי, בכאב לב והכי חשוב, בגלל הגלבייה שעל הראש שלך, אני מאחל לך שאלוהים שלך יעביר אותך אינספור מדורי גיהינום.

ולגבי משטרת מוריה, בדרך כלל אנחנו משמיצים אותם אבל מסתבר שלא כולם כאלו, השוטרים שהיו בזמן האירוע בשטח נכנסו קודם כשוטרים אבל הבינו עד מהרה שהם קודם כל בני אדם וכי אסור להחזיר ילדה מוכה קשות לאמא שלה. חבל שהילדה נפלה בידיים של שופט סאדיסט.


3 מחשבות על “השופט ערן שילה לאבא: מה אכפת לי שמרביצים לילדה שלך, אסור לך להגן עליה ואם היא תבוא אליך, זרוק אותה לרחוב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s