בצעד מוזר ולא ברור השופטת טובה פרי מנסה להשפיע על החלטות בימ"ש מחוזי

קישור מקוצר לכתבה : http://wp.me/p4HleX-IZ

טובה פרי

לפני כשבועיים הייתה כתבה בחדשות הערוץ הראשון על השופטת טובה פרי.
בכתבה הראו איך טובה פרי צורחת באמוק על המתדיינים באולם בית המשפט ועל באי כוחם, איך מסלקת השופטת את ההורים ואת באי כוחם מהאולם ומקיימת דיון ונותנת החלטות עם הרווחה בלבד בתוך האולם.
את כל הפרטים תוכלו לקרוא בכתבה כאן
בתגובה, עשתה אתמול טובה פרי מעשה מוזר ושאינו ברור כלל לא לנו ובטח לא למערכת בתי המשפט.
פקידת הסעד וחוטפת הילדים – מורן בן גוריון שולחת בקשות לשופטת טובה פרי וזאת למרות שהיא יודעת כי הוגש ערעור לבית המשפט המחוזי, בתגובה שלחה עורכת הדין ורדה שטיינברג לטובה פרי בקשה לעיכוב ואי מתן החלטות לבקשותיה של פקידת הסעד וזאת עד למתן החלטה בערעור במחוזי כדי שלא יהיו כפילויות.

בהחלטה שנתנה, בחרה טובה פרי להשמיץ את עורכת הדין שטיינברג ואף לכתוב סיפור מצוץ מן האצבע אשר יסביר לכאורה את התנהגותה אשר הובאה בפני הציבור בכתבה בערוץ 1.

בהחלטה שלה מנסה לספר טובה פרי כי עורכת הדין שטיינברג צעקה וצרחה באולם בית המשפט עד כדי שהיא – השופטת הרגועה והעדינה נאלצה לקרוא לבטחון כדי להוציא אותה.

אז ראשית ישנם מספר עדים אשר יעידו כי לא היה ולא נברא דבריה של השופטת.. האם היא משקרת? בהחלט!

אבל הגרוע מכל, השופטת החליטה בצעד בלתי מובן לשלוח את ההחלטה הזו שבה היא משמיצה את עורכת הדין לכבוד השופט שאול שוחט מבית המשפט המחוזי ואף ציינה כי היא נשלחה אליו במייל.
לבית המשפט קמא אין כל זכות לשלוח לבית המשפט המחוזי החלטות, בית המשפט קמא אינו צד לעניין ואסור לו לנסות ולהטות את החלטות ערכאת הערעור.

%d7%98%d7%95%d7%91%d7%94-%d7%a4%d7%a8%d7%99-%d7%9e%d7%a0%d7%a1%d7%94-%d7%9c%d7%94%d7%a9%d7%a4%d7%99%d7%a2-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%9e%d7%97%d7%95%d7%96%d7%99

השופטת טובה פרי נצפתה כאשר היא מהלכת הלוך ושוב על בימת העץ תוך כדי דיונים באולמה והמתדיינים סיפרו לנו כי החריקות של ההליכון שלה כאשר היא הולכת על הבמה בצירוץ צרחותיה, מזכירות להם סרטי אימה של בתים רדופי רוחות וחריקות הדלתות.
יש הסוברים כי השופטת טובה פרי סובלת מכאבים עזים ולכן אינה מסוגלת לשבת בנחת ולהקשיב לצדדים ומכאן מגיעות גם הצרחות האיומות וההשפלות אשר חשים הצדדים.

מחדל נוסף של טובה פרי הוא הקשר הבלתי תקין עם פקידות הסעד,
לאחר שידור הכתבה בערוץ הראשון, נראתה פקידת הסעד וחוטפת הילדים זיוה כהן פורת כאשר היא מתלחששת תוך כדי דיון עם השופטת ומספרת לה על דברים שכותבים עליה ברשתות החברתיות ובאינטרנט ושמעו אותה אומרת לשופטת כי היא תשלח לה קישורים למה שכותבים עליה.
אין לנו בעיה שזיוה כהן פורת תהיה חברה טובה של השופטת אך חל איסור לשופט לדון באולמו בתיק אשר אחד הצדדים הינו חבר קרוב או אדם שבקשר איתו מחוץ לכותלי בית המשפט, זיוה כהן פורת שולחת לשופטת בוואטסאפ דברים בשעות הערב וכפי הנראה הן גם משוחחות לא אחת בטלפון על תיקים אשר מתנהלים אצלה ואשר זיוה כהן פורת צד בהם.

הנה השופטת טובה פרי במשוב השופטים, יש לשים לב כי הציונים הם מאחת עד עשר

%d7%98%d7%95%d7%91%d7%94-%d7%a4%d7%a8%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%91-%d7%94%d7%a9%d7%95%d7%a4%d7%98%d7%99%d7%9d


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s