נועלים אותי, לא מחליפים לי מצעים, מרביצים לי ונותנים לי "ויטמינים", צועקים עלי בגלל שאני בוכה… כך מתארת ילדה בת 10 את האשפוז הכפוי

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p4HleX-JC

אחד האיומים הגדולים ביותר במדינת ישראל על המשפחה השלמה, הוא משרד הרווחה ופקידות הסעד אשר ידועים כגוף שלא רק שאינו עוזר אלא מנתק ומפריד הורים מילדיהם.

לפקידות הסעד מבחר שיטות שחלקן בגדר בלתי ייאמן כדי לגרום לילד לצאת מהוריו ולהיות חלק ממערכת נוראית של סחר בבני אדם לטובת מוסדותיו המופרטים של משרד הרווחה.

אחת השיטות הנוראיות ביותר היא אשפוז פסיכיאטרי בכפייה לילדים בבתי חולים פסיכיאטריים והלעטתם בסמים ולאחר מכן שיחרורם למוסדות פוסט אישפוזיים.

במשך השנים ראינו ילדים בני 4, 5 מאושפזים על לא עוול בכפם ושלא לצורך.

הפעם אנחנו מביאים לכם את סיפורה של מ' כבת 10 בלבד, ילדה מוכשרת וחכמה אשר כל פשעה הוא שפקידות סעד בשם דבי סבטוי ורויטל דויטש מנתניה.

נפלה לידינו הקלטה מזעזעת שבה פקידת סעד מנסה לשכנע את הילדה בשקרים ללכת לאשפוז כפוי,
למה שקרים? כי פקידת הסעד מאיימת עליה ששוטר שמחכה בחוץ יקח אותה בכוח מה שכמובן לא נכון כי לשוטר אסור לגעת בה.

הפעם לא נתעסק בפשעים של פקידות הסעד אלא במעשיה של עורכת דין אחת שחושבת שהיא יכולה לאכול את כל העוגה אבל שכחה שבגלל חוסר מקצועיות שלה – ילדה בת 10 עוברת דברים שאף אדם לא אמור לעבור ובטח לא ילדה קטנה ומפוחדת.

אז האמא חיפשה ומצאה עורכת דין בשם הילה יחזקאל אשר הינה עורכת דין על פי המקורות שלנו פחות משנה.
אבל להילה יחזקאל יש ביטחון עצמי מופרז והיא כנראה מאמינה שהיא יכולה ללמוד כל חוק תוך יום ורבע ולהצליח.
לפני שהייתה וועדה פסיכיאטרית פנתה הילה יחזקאל אלי בשאלה האם אני מבין ויכול לייעץ לה במה שקשור לוועדות פסיכיאטריות וכמובן שנענתה כי רצוי שתפנה לעורכת דין מוכרת אשר ידועה כמקצועית מאוד בכל הקשור לנושא זה וכמו כן פנתה הילה יחזקאל לעורכת דין אחרת מוכרת אשר מצטיינת בחוק נוער – טיפול והשגחה וגם שם הומלץ לה אותו דבר – לא ללכת לבד לוועדה פסיכיאטרית!

אבל היהירות והחמדנות מנעה ממנה לקחת "שחקנית חיזוק" לוועדה והלכה לבד.
בסופו של יום הילדה קיבלה אשפוז של 3 חודשים בבית חולים פסיכיאטרי בבאר יעקב.

האמא הבינה לצערה מאוחר מדי שהילה יחזקאל עושה בשמה דברים ללא אישורה ומבלי להתייעץ עימה לפני ובשיחה איתה מסתבר שהילה יחזקאל אכן מאמינה שהיא לא צריכה להעביר ללקוחה שלה מסמכים בטרם היא מגישה אותם מה שכמובן אינו נכון, הלקוח משלם והלקוח דורש – על עורכת הדין חלה חובה מקצועית לשתף את הלקוחה בכל מסמך אשר נשלח מטעמה.
שימו לב להקלטה הבאה:

עכשיו מתחילה סאגה באמת מעניינת,
האמא רוצה לפטר את הילה יחזקאל אבל מסתבר שהילה היא כמו הוט, "אתה לא בא חותך מתי רוצה הולך".

האם חתמה על הסכם שכר טרחה עם הילה יחזקאל ובו כתוב שבהליכים הנוכחיים הילה תייצג אותה בעבור 10 אלף שקלים פלוס מע"מ כחוק ובמידה וההליך יעבור להליך נזקקות והוצאה ממשמורת או ערעור לבית המשפט המחוזי, היא תצטרך לשלם תוספת של X שקלים.

%d7%94%d7%a1%d7%9b%d7%9d-%d7%a9%d7%9b%d7%a8-%d7%98%d7%a8%d7%97%d7%94-1

אז האם שילמה להילה 11,700 לפי ההסכם
ועד פה הכול טוב ויפה אלא שמשום מה עוד בטרם הסתיימו ההליכים הנוכחיים, החליטה הילה לבקש ממנה עוד כסף, אז האמא משלמת להילה במזומן לפני דיון 3,500 שקלים אבל להילה יש כנראה בעיות בזיכרון או לחילופין חור בכיס, כי בהתחלה הילה מודה שקיבלה 3,500 שקלים :

(אגב בשיחה הזו היא הודתה 3 פעמים)

אבל אז היא טוענת שהיא שלמה לה רק 2,000 שקלים במזומן מעבר לסכום הראשוני

%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%94-1
%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%94-2

אז האם הילה יחזקאל התבלבלה? בואו ונראה:

נכון שהילה אמרה שהוצאו חשבוניות עבור הסכומים? אז קיבלנו אותן והנה דבר מוזר יותר,
לא רק שהחשבונית השניה הוצאה ע"ס 3,000 ולא אלפיים או שלוש וחצי כפי שטוענת בהזדמנויות שונות הילה…
משהו מוזר ביותר קורה בחשבוניות של הילה,
שימו לא לתאריכים ולאחר מכן למספרי החשבוניות!
מסתבר שחשבונית שהוצאה בתאריך 15.01.2017 נושאת מספר סידורי ישן יותר מחשבונית שהוצאה כשבועיים לפני כן? (מודגש באדום וצהוב בצילומים) לי זה נראה מוזר מה שמביא אותי למסקנה שהחשבונית השנייה הוצאה רק לאחר שנוצר ויכוח ביניהן.

%d7%97%d7%a9%d7%91%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%aa-%d7%a2%d7%a9%d7%a8-%d7%90%d7%9c%d7%a3

%d7%97%d7%a9%d7%91%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%aa-%d7%a9%d7%9c%d7%95%d7%a9-%d7%90%d7%9c%d7%a3

אנחנו נפנה כמובן לרשויות המיסים בישראל כדי שיבדקו את העניין אבל זה לא נגמר פה,
ראשית תמוהה בעיני הבקשה לסכומים נוספים מפני שלא הוגש ערעור ולא רק שלא הוגש אלא הילה מוקלטת כאשר היא מנסה לשכנע את האמא שערעור מיותר אז מכיוון שאנחנו עדיין עוסקים באותו תיק צב"נ (צו ביניים) אני לא מצליח להבין איך חרגה לכאורה האמא מההסכם.

אבל זה לא נגמר רק בזה, הילה יחזקאל מסרבת לתת לאמא את התיק על מנת לעבור לעורך דין נורמלי שכן יכול לעזור והיא מתרצת את העיכבון לפי סעיף 88 לחוק לשכת עורכי הדין, אבל אז אנחנו חוזרים לאותה נקודה לעיל – מדוע דרשה ממנה הילה יחזקאל סכומים נוספים מלכתחילה?

לסיום – בואו תשמעו מה מספרת הילדה המקסימה לאמא שלה על התלאות והחוויות הרעות שהיא עוברת בבית החולים הפסיכיאטרי, על הכליאה, המכות, הצעקות :

"תודה" מיוחדת לשופטת ליזי פרוינד שכולאת ילדים בלי לשמוע אותם, משום מה אני בטוח שאם היא הייתה מדברת עם הילדה הסופר חכמה ומתוקה הזו – הסוף היה אחר.
וכמובן לעורכת הדין הילדה יחזקאל – הנה מה גרמה החמדנות והיוהרה שלך… תהני הילה.


4 מחשבות על “נועלים אותי, לא מחליפים לי מצעים, מרביצים לי ונותנים לי "ויטמינים", צועקים עלי בגלל שאני בוכה… כך מתארת ילדה בת 10 את האשפוז הכפוי

 1. לעיתונאי מוטי אתה לא יודע כמה עוול זה עושה לבן אדם. יש עו"ס שסתם מנסים להיפטר מאנשים במקום כן לעזור להם ולתת להם כלים, הם רק מחמירים את המצב ומתייחסים לאדם במצוקה כמקרה ייחודי שצריך לזרוק אותו במקום כן לעזור. ההתנשאות הזאת כ"כ מקוממת. כל המטרה של חלקם היא רק להראות שהם עושים משהו ורק להוכיח לעצמם שהם כביכול מוסריים.(חבל שאין לי אפשרות להדגיש משפט קודם שזהו המשפט הכי חשוב בטקסט). מר מוטי- גם לי זה קרה וזה כ"כ משפיל! מיותר! כואב! כולם יודעים מזה! זה פשוט שברון לב! את סוחבת איתך את העלבון ההשפלה הבושה וחמור מכך- כמה שזה מיותר!!!!!!!!!!! לא רק שזה קרה לי , אלא חמור מכך- זה גם התגלה לעיני כל התלמידים שסבלתי מהטרדותיהם הבלתי פוסקות, ובהמשך- זה כבר עובר מפה לאוזן. כולם צריכים לדעת מזה. אין לך בכלל זכות לפרטיות. אתה לא יודע כמה זה כואב!!!!! זה ממש מרגיש כמו אונס או רצח, שלא נדע… והסיבה למעשים אלו היא הרוע של האנשים והמערכות שכן אמורות להיות שם לצד הילד ולא לפגוע בו . לא צריך להתייחס אליו בזלזול להפחיד אותו לפגוע בו להתייחס אליו כמסכן.

  אהבתי

 2. רסיסי ליבי מתפזרים כאן.
  מפרפר לי הלב….
  זולגות לי דמעות בלי הפסקה……
  אי אפשר לשמוע את זה.כמה קסם ובגרות בילדה הזאת.
  אלוהים זה מרסק להקשיב לזה.
  כמה רוע ריבונו של עולם!כמה עיוות!איך ייתכן שבמדינת ישראל 2017 מתרחשות זוועות כאלה ואף אחד לא קם והופך את העולם???
  אני לא שופטת לרגע את האם שמן הסתם עוברת גם אבל ריבון העולמיםםםם זאת לא הבת שלי ואני מרוסקת כאן ובוכה כמו תינוקת כאילו היא שלי.
  זה לא ניתן לשמיעה.
  מה קורה לנו אנשים???
  למה לא מספיק איכפת לנו אחד מהשני?
  למה אנחנו לא מזעזים את המערכות הרקובות במדינה הזאת???
  אנחנו הולכים לעזאזל כולנו.
  הקשישים….
  הילדים….
  המשפחות….
  התינוקות….
  הולכים לאבדון!!!!!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s