אודות

מוטי לייבל, עיתונאי, תחקירן יחודי של כתבות עומק חדשניות, בנושאים שהתקשורת לא מעזה לגעת בהם.

מוטי לייבל תחקירן ועיתונאי
מוטי לייבל תחקירן ועיתונאי

לייבל חושף את המפלצת המסתתרת בתוך ארגון משרד הרווחה המתיימר להיראות כחברתי או כפועל למען החברה בעיני הציבור, אולם בפועל מפעיל טרור נגד כל מי שאינו משתף פעולה עימו והמדינה חפצה ברעתם.

בדרום אמריקה חי סוג של עכברושים, שהדהים במשך שנים ארוכות את החוקרים. בתקופות מסוימות מגדלים עכברושים אלה את צאצאיהם באהבה רבה וברוך ובתקופות אחרות טורפים ההורים את צאצאיהם בחמת זעם, ומותירים אחריהם שדות זרועים בחלקי גופותיהם של עכברושים קטנים. במשך שנים ארוכות לא הצליחו החוקרים לרדת לשורש העניין, עד שבא חוקר אחד וגילה, כי בשנים שחונות כאשר אין די מזון לכולם, חוששים החזקים לגורלם, וטורפים את החלשים. כך הם מבטיחים שהם עצמם ישרדו בימי הרעב.

מוטי רואה את משרד הרווחה כעכברוש ענק, חסר רחמים, שאינו מוכן להתחלק עם איש במנעמי החיים בצמרת משרד הרווחה. כל מי שעשוי להגיע לשם, עליהם לטרוף אותו. אלא שאכזרית מכל היא השיטה של הוצאת ילדים בכפיה ממשפחות מוחלשות. חיות הטרף טורפים בדרך כלל רק כאשר הם חשים בסכנה קרבה. ואילו משרד הרווחה טורף משפחות לא כדי להבטיח את הישרדות פקידיה, אלא כדי שלא יצטרכו אלה להתחלק חלילה עם אחרים בתקציבי המדינה, גם אם יש די עושר ותקציבים לכולם.

כמו שיילוק, שומרת החונטה על ליטרת הבשר שלה מכל משמר.

מוטי לייבל תחקירן: הוצאנו 2 כתבות על יוסי סילמן מנכ"ל משרד הרווחה – הרע מכל עדיין בדרך

מוטי לייבל ומגן דהרי פעילים חברתיים – הפגנה מול ביתה של שרת המשפטים נגד חטיפת ילדים

מוטי לייבל פעיל חברתי קורא למשטרה לא לבצע מעצרי שווא נגד פעילים

מוטי לייבל פעיל חברתי לזכויות ילדים והורים דורש מראש הממשלה להחזיר את הילדים החטופים הביתה

Moti Leybel – Researcher social activist against removing children their parents

21 מחשבות על “אודות

 1. מוטי בוקר טוב, שמי אלי גן אבא של חנה אם אתה עיתונאי חייב לשמוע את האמת, חנה גן חולה בי פולר מחלת נפש רצינית ו היתה מטופלת על ידי רופאים, לאחרונה הפסיקה לקחת תרופות ומצבה הנפשי הידרדר עד כדי שהי מנותקת ממציות, ילדים בסכנה ממשית,.אם אתה עיתוני רציני אתה חייב לשמוע את האמת, בבקשה צור איתי קשר 0546361812. טובת הילדים ביתך. אלי גן 2eligan@gmail.com

  אהבתי

 2. מוטי שלום,
  אני רוצה לדעת האם אפשר לסייע במשהו לאבא ולילד בן השלוש.
  עזרה כספית או עזרה אחרת. האם ידוע לך האם נעשתה פנייה לנציבת תלונות הציבור על שופטים?
  מה ניתן לעשות מלבד משיתוף הסיפור, אי אפשר לעמוד מנגד.

  אהבתי

 3. מוטי שלום
  לי יש גם עבר עגום עם מחלקת הרווחה בפ"ת אצל איריס אשל שפעלה לטובת גרושתי נתנה לה עצות וטיפים וכמובן כל פעם שגרושתי מפרה את הסכם הגירושים ( הסדרי הראיה וכו,,,) הגברת איריס אשל רק מחפה אליה ולא מעיזה לכתוב כנגדה אפילו שבב של מילה שלא לטובה .
  בקיצור אני מוכן לעזור לכם בכל דבר אפשרי כדי לסלק את פקידי הרווחה הסרוחים שעובדים במערכת הזאת.
  0527968666 שלומי

  אהבתי

  1. ריטה, בואי נדבר על עזרה לילד וננסה לקדם, נירתום את מי שרק אפשר. אשאירי לי פרטים שלך ו/או אני את שלי

   אהבתי

  2. גם אני רוצה לעזור. אנא כתוב לנו. צריךלפנות עם כל החומר עד לבית הנשיא. כולנו צריכים לכתוב יש אתר באינטרנט את הפרטים לאן להפנות

   אהבתי

   1. צלצלי ונדבר מעשה זוועה ורמאות ושקרים מבצעת לשכת הרווחה פ"ת עו"ס אירנה והורסת משפחה שלמה ומוציאה צו ומנצלת את מעמדה להרוס את כל המשפחה 0526258517

    אהבתי

 4. יש לי סקופ ענק בשבילך על לשכת הרווחה בפ"ת עו"ס אירנה אם אתה תותח צלצל אליי 0526258517 לילד הוצא צו ומחפשים אותו ברחבי העיר צלצל ונדבר לפני שיהיה מאוחר הרצל

  אהבתי

 5. אם רצונך לזעזע את ישראל , אז כדאי לך לשמוע ולפרסם איך אדם בן 90 , שהיה מפקד במחתרת בתקופת המנדט הבריטי,1942 ואילך נתפס , ,ישב בצינוק התליה בכלא עכו, יחד עם גרונר, ויתר הרוגי מלכות, ז"ל עבר עינויים קשים , לא עלה על הגרדום,השתחרר אחרי שנתיים , מיד חזר למלחמת השחרור/עצמאות , והיה מפקד בחטיבת הראל , נפצע קשה בבאב אל ואד, כאשר 14 מלוחמיו נהרגו, ועוד. ועוד.בעל עיטורים רבים, ופרסים על תרומתו למדינה ולחברה.50 שנה לא זכה לפיצוי (עיוור על עין, חרש על אוזן, עקרו את שיניו, צולע בשתי רגליו ועוד ועוד.) ב-1990 יצא חוק על פיו נקבע לו 47% נכות -ביטוח לאומי – עבור העינויים, לפני קום המדינה, ;ועוד 41% נכות על הפציעה בקרב – אחרי קום המדינה. הוא חצוי – חצי גוף ימין – שייך לביטוח לאומי, והשמאל – לאגף השיקום. זה לא מכיר בזה וזה לא מכער בזה – ולא מחברים את ה-47% ל-41% , כך הוא חיי ונלחם כדי שיקבל בגיל ה90 לחייו תגמולים – שיוכל להתקיים. בושה לממשלות ישראל, וחרפה למדינת ישראל.

  אהבתי

 6. שלום מוטי אבקש שתיצור איתי קשר דחוף ביותר מדובר ברווחה והשופטת אסתר שטיין חשוב מאוד 0505588811 יובל

  אהבתי

 7. מוטי לייבל מנחה היום תכנית בכל יום שלישי ב21.00 ברדיו החיים הטובים http://www.tvlife.tv לתכנית אחוזי רייטניג גבוהים במיוחד גם בשידורים החייים ובעיקר בשיתופים הרבים לתכנית בפייסבוק בעלי עסקים יקרים זה הזמן לקחת החלטה נבונה ולפרסם בתכנית של מוטי את העסק שלכם בחבילת פרסום משתלמת במיוחד וגם לתמוך במאבק העיקש של מוטי בגוף כלכך גדול ומושרש "משרד הרווחה" בתוכניתו של מוטי "דלתיים סגורות לרווחה"
  מוטי מעניק במה לכל אלה ששתקו עד היום והאמת המרה נחשפת במול כיעורה

  אהבתי

 8. בעניין עוד והשופט. אני עוברת התעללות משופטת שסרבתי לקבל את שרותי שותפתה למשרד עוד. כמובן שיש עוד שלישית שמשמשת ככיסוי לכך שהשותפה של השופטת מנהלת את התביעה. הסכום מתחלק ל3.
  הסכום הוא אסטרונומי ולא הסכמתי לו. לכן אני נענשת כבר 5 שנים עי השופטת.
  מי יכול לעזור לי? אני לא עומדת בזה יותר

  אהבתי

 9. שלום רב מוטי!

  קראתי את המאמרים שלך וראיתי את הסרטונים שלך ואני רוצה להגיד שאם כל זה אמת אז זה פשוט מגעיל מחריד ולא מקובל!

  הייתי בבלוגים של לורי שם טוב וגם בבלוגים אחרים באינטרנט על משרד הרווחה וחבריה, ונתקלתי בכמה מודעות לגבי המרכז הישראלי לנפגעי כתות, שלפי מה שהבנתי מהמאמרים האלו – משרד הרווחה תומכים בגוף השקרני הזה שנקרא "המרכז הישראלי לנפגעי כתות". יש לי עשרות עדויות על זה שהגוף הזה שקרן בעל אג'נדות מסתוריות ומסית למלחמה ודיכאון בציבור. הוא מראה את עצמו כגוף חילוני ש"עוזר", אך הוא הורס את חייהם של אנשים ומשפחות.

  עכשיו גם חברי הכנסת מתבססים על הגוף הזה כאסמכתה להצעות חוק! אסור אסור ואסור!

  אשמח לשיתוף פעולה מצידך על מנת להביא את האמת לכלל הציבור הישראלי. אסור שגופים כאלו ישקרו לציבור! הם הורסים את עם ישראל ואת כולנו.

  המייל שלי: moshe.levy79@gmail.com

  מבקש ממך ליצור איתי קשר.

  בברכה,
  משה ל.

  אהבתי

 10. מוטי היקר,
  יש לך בעיה עם חפרפרת ואתה נמצא תחת חקירה פרטית לקראת הכנת תביעה על עריכה שיקרית של כמה מהפירסומים שלך.
  אנא שים לב.

  אהבתי

 11. היי מוטי חייב לשוחח איתך בעניין חשוב בנושא הקלות הבלתי נסבלת בהעברת בעלות על רכב ללא ת.ז וללא יפויי כח.כמו כן את מחדליו של קצין החקירות דוד בנו ממשטרת ראשלצ.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s